Log entity (2.1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Log
si: ලොග එක

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
