Log entity (2.2.0) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Logs
dz: དྲན་དེབ་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་
