Log entity (2.2.0) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Days
lt: Dienos

en: Hours
lt: Valandos

en: Changed
lt: Pakeista

en: log
lt: įrašyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Mark as pending
lt: Pažymėti kaip laukiančią

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: With selection
lt: Su pasirinktais

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota
