Log entity (2.2.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
