Log entity (2.3.0) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Description
bs: Opis

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Page
bs: Strana

en: Authored by
bs: Napisao

en: Clone
bs: Klon

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authoring information
bs: Informacije o autorstvu

en: Authored on
bs: Napisano

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Granularity
bs: Zrnatost
