Log entity (2.3.0) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Logs
cs: Logy

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Page
cs: Stránka

en: Filter
cs: Filtr

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Clone
cs: Klonovat

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Hours
cs: Hodin

en: Changed
cs: Změněno

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Years
cs: Roky

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Mark as pending
cs: Označit jako čekající

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Operations links
cs: Odkazy na operace

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Last saved
cs: Naposledy uloženo

en: Not saved yet
cs: Zatím neuloženo
