Log entity (2.3.0) - en to da translation catalogue (39 entries)

en: Author
da: Forfatter

en: Description
da: Beskrivelse

en: Reset
da: Gendan

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Timestamp
da: Tidsstempel

en: Page
da: Side

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Clone
da: Klon

en: Weeks
da: Uger

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authoring information
da: Forfatter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Granularity
da: Granularitet

en: Workflow
da: Arbejdsgang

en: Days
da: Dage

en: Months
da: Måneder

en: Hours
da: Timer

en: Changed
da: Ændret

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Years
da: År

en: Offset
da: Forskydning

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Machine-readable name
da: Internt navn

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Bulk update
da: Masseopdatering

en: Asc
da: Stigende

en: Reschedule
da: Omplanlæg

en: With selection
da: Handling

en: Last saved
da: Sidst gemt

en: Not saved yet
da: Ikke gemt endnu
