Log entity (2.3.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Filter
mg: Sivana
