Log entity (2.3.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Logs
my: မှတ်တမ်းများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: About
my: အကြောင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Machine-readable name
my: စက်မှဖတ်ရှုနားလည်နိုင်သည့် နာမည်
