Log entity (2.3.1) - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Status
et: Olek

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Log
et: Logi

en: Reset
et: Tühista

en: Logs
et: Logid

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Page
et: Lehekülg

en: Filter
et: Filtreeri

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Clone
et: Klooni

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Workflow
et: Töövoog

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud
