Log entity (2.3.1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Status
is: Staða

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Reset
is: Endursetja

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: ID
is: Kenni

en: Page
is: Síða

en: Filter
is: Sía

en: Authored by
is: Höfundur

en: Clone
is: Klóna

en: Weeks
is: Vikur

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Authoring information
is: Upplýsingar um höfund

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Workflow
is: Vinnuflæði

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: log
is: skrá

en: About
is: Um

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Last saved
is: Síðast vistað
