Log entity (2.3.1) - en to pl translation catalogue (45 entries)

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Log
pl: Dziennik

en: Reset
pl: Resetuj

en: Logs
pl: Dzienniki

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Page
pl: Strona

en: Filter
pl: Filtr

en: Authored by
pl: Autor

en: Desc
pl: Malejąco

en: Clone
pl: Klonuj

en: Weeks
pl: Tygodni

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authoring information
pl: Autor i data

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Create new revision
pl: Dodaj nową wersję

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Workflow
pl: Przepływ pracy

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Hours
pl: Godziny

en: Changed
pl: Zmieniono

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: log
pl: dziennika

en: Years
pl: Lat

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Mark as pending
pl: Zaznacz jako oczekujący

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Machine-readable name
pl: Nazwa wewnętrzna

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: With selection
pl: Z wyborem

en: Last saved
pl: Ostatnio zapisano

en: Not saved yet
pl: Jeszcze nie zapisano

en: Maintain the types of content available and the fields that are associated with those types.
pl: Opieka techniczna nad dostępnymi rodzajami zawartości i powiązanymi z nimi polami.
