Log entity (2.3.1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
