Log entity (2.3.1) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Granularity
sr: Грануларност

en: Changed
sr: Промењен
