Log entity (3.1.0) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Log
ca: Registre

en: Logs
ca: Registres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Clone
ca: Clona

en: Weeks
ca: Setmanes

en: Authoring information
ca: Informació de l'autoria

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Granularity
ca: Granularitat

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: Days
ca: Dies

en: Hours
ca: Hores

en: Changed
ca: Canviat

en: log
ca: registre

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: New date
ca: Nova data

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat

en: Maintain the types of content available and the fields that are associated with those types.
ca: Manteniu els tipus de contingut disponibles i els camps associats a aquests tipus.
