Log entity (3.1.0) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Description
ms: Huraian

en: Logs
ms: Log-log

en: Name
ms: Nama

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Authoring information
ms: Maklumat pengarangan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: Create new revision
ms: Mencipta semakan baru

en: Workflow
ms: Alir kerja

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: Machine-readable name
ms: Nama yang boleh dibaca oleh mesin.
