Log entity (3.1.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: Authored by
ne: लेखक

en: Clone
ne: प्रतिरूप

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: View log collection
ne: लग सङ्ग्रह हेर्नुहोस्

en: View a collection of log entities.
ne: लग entity हरूको संग्रह हेर्नुहोस्।
