Log entity (3.0.0) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Authoring information
am: የድርሰቱ መረጃ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: Granularity
am: አንኳርነት
