Log entity (3.0.0) - en to ar translation catalogue (34 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Description
ar: الوصف

en: Log
ar: السجل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Logs
ar: سجلات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: Page
ar: الصفحة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Clone
ar: استنساخ

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authoring information
ar: معلومات التاليف

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Create new revision
ar: أنشئ نسخة جديدة

en: Granularity
ar: النعومة

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Changed
ar: تم التغير

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Mark as pending
ar: وضع علامة مقيّد

en: - All -
ar: - الكل -

en: Machine-readable name
ar: الاسم المقروء آليا

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
