Log entity (3.0.0) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Log
be: Журнал

en: Reset
be: Скінуць

en: Logs
be: Логі

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Page
be: Старонка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authoring information
be: Інфармацыя пра аўтара

en: Authored on
be: Дата:

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Granularity
be: Ступень дэталізацыі

en: Workflow
be: Плын працы

en: Days
be: Дні

en: Months
be: Месяцы

en: logs
be: лёгі

en: Machine name
be: Машынная назва

en: About
be: Аб

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя
