Log entity (3.0.0) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Log
bg: Регистър

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Logs
bg: Регистри

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Timestamp
bg: Време

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Authored by
bg: Написано от

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: Authored on
bg: Написано на

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Hours
bg: Часове
