Log entity (3.0.0) - en to jv translation catalogue (19 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Description
jv: Katrangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Page
jv: Kācā

en: Filter
jv: Saring

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authoring information
jv: Katrangan panulisan

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Create new revision
jv: Gawé  revisi anyar

en: Workflow
jv: Alur kerja

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Machine-readable name
jv: Jeneng gampangé-mesin

en: Asc
jv: Urut Maju
