Log entity (3.0.0) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Log
sk: Záznam

en: Logs
sk: Záznamy

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Page
sk: Strana

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Clone
sk: Klonovať

en: Weeks
sk: Týždne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Workflow
sk: Postup práce

en: Days
sk: Dni

en: Hours
sk: Hodiny

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: logs
sk: záznamy

en: log
sk: záznam

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené
