Log entity (3.0.0) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Page
sl: Stran

en: Authored by
sl: Avtor

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Workflow
sl: Potek dela

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu
