Log entity (4.0.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Log
ast: Rexistru

en: Logs
ast: Rexistros

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Authoring information
ast: Información d'autoría

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Workflow
ast: Fluxu de trabayu
