Log entity (4.0.0) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Log
mn: Лог

en: Name
mn: Нэр

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
