Log entity (4.0.0) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Authored by
mr: लेखक

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: Days
mr: दिवस

en: Hours
mr: तास
