Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (17 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Email settings
af: Epos-instellings

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Date
af: Datum

en: Test
af: Toets

en: Message
af: Boodskap

en: Weight
af: Gewig

en: Export
af: Voer uit

en: Recipients
af: Ontvangers

en: Severity
af: Strengheid

en: System
af: Stelsel
