Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Email settings
am: የኢሜል ቅንብሮች

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Message
am: መልእክት

en: Weight
am: ክብደት

en: Export
am: ላክ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
