Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Test
ast: Preba

en: Message
ast: Mensax

en: Weight
ast: Pesu

en: Export
ast: Esportar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Recipients
ast: Destinatarios

en: Severity
ast: Severidá

en: System
ast: Sistema
