Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Email settings
az: Email quraşdırmaları

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Export
az: Eksport

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Severity
az: Ciddilik

en: System
az: Sistem

en: Pattern
az: Nümunə

en: Select
az: Seçin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Thresholds
az: Eşiklər

en: Severity level
az: Şiddətlilik səviyyəsi

en: Select @label
az: @label seçin
