Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Email settings
be: Налады пошты

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Date
be: Дата

en: Test
be: Тэст

en: Message
be: Паведамленне

en: Weight
be: Вага

en: Export
be: Экспарт

en: Label
be: Подпіс

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: Severity
be: Прыярытэт

en: System
be: Сістэма

en: Select
be: Выбраць

en: Machine name
be: Машынная назва
