Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Weight
bs: Težina

en: Export
bs: Izvezi

en: Label
bs: Oznaka

en: System
bs: Sistem
