Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Email settings
el: Ρυθμίσεις email

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Test
el: Δοκιμή

en: Message
el: Μήνυμα

en: Weight
el: Βάρος

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Recipients
el: Παραλήπτες

en: Severity
el: Σοβαρότητα

en: System
el: Σύστημα

en: Pattern
el: Πρότυπο

en: Threshold
el: Όριο

en: Select
el: Επιλογή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Notification
el: Ενημέρωση

en: Severity level
el: Επίπεδο σοβαρότητας
