Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Email settings
fi: Sähköpostiasetukset

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Test
fi: Testi

en: Message
fi: Viesti

en: Weight
fi: Paino

en: Export
fi: Vie

en: Label
fi: Tunnus

en: Recipients
fi: Vastaanottajat

en: Severity
fi: Vakavuus

en: System
fi: Järjestelmä

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Pattern
fi: Kuvio

en: Select
fi: Valitse

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Immediate
fi: Älä säilytä

en: Thresholds
fi: Raja-arvot

en: Severity level
fi: Vakavuusaste
