Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Email settings
gl: Axustes de correo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Date
gl: Data

en: Test
gl: Proba

en: Message
gl: Mensaxe

en: Weight
gl: Peso

en: Export
gl: Exportar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: Severity
gl: Gravidade

en: System
gl: Sistema

en: Pattern
gl: Patrón

en: Threshold
gl: Umbral

en: NO
gl: NON

en: YES
gl: SI

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Severity level
gl: Nivel de gravidade
