Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Email settings
hy: Էլ-հասցեի կարգավորումներ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Export
hy: Արտահանել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: System
hy: Համակարգ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
