Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Date
kk: Датасы

en: Test
kk: Тест

en: Message
kk: Хабарлама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Export
kk: Экспорт

en: Label
kk: Атауы

en: Recipients
kk: Алушылар

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: System
kk: Системасы
