Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Weight
lt: Svoris

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Severity
lt: Sunkumas

en: System
lt: Sistema

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Immediate
lt: Tuoj pat

en: Run test
lt: Paleisti testą

en: Thresholds
lt: Ribos

en: Severity level
lt: Sunkumo lygis
