Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia
