Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Email settings
mr: ई-मेल सेटिंग्ज

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Date
mr: दिनांक

en: Test
mr: चाचणी

en: Message
mr: संदेश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Export
mr: निर्यात

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Email subject
mr: ईमेलचा विषय(Subject)
