Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: Weight
nn: Vekt

en: Export
nn: Eksporter

en: Label
nn: Etikett

en: Recipients
nn: Mottakarar

en: Severity
nn: Alvorlighetsgrad

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
