Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Date
ps: نيټه

en: Message
ps: پيغام

en: Weight
ps: وزن

en: Export
ps: بهرول

en: System
ps: سيستم

en: Select
ps: غوره
