Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Email settings
si: විද්‍යුත් තැපැල් සැකසුම්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Date
si: දිනය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Label
si: ලේබලය
