Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (16 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Date
sl: Datum

en: Message
sl: Sporočilo

en: Weight
sl: Teža

en: Export
sl: Izvoz

en: Label
sl: Oznaka

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Severity
sl: Resnost

en: System
sl: Sistem

en: Machine name
sl: Strojno ime
