Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Weight
sq: Pesha

en: Export
sq: Eksporto

en: Recipients
sq: Marrës

en: Severity
sq: Rendësia

en: System
sq: Sistemi
