Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Email settings
sr: Подешавања Е-поште

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Date
sr: Датум

en: Message
sr: Порука

en: Weight
sr: Тежина

en: Export
sr: Извоз

en: Label
sr: Ознака

en: Pattern
sr: Образац

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
