Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: Enable
sv: Aktivera

en: Disable
sv: Inaktivera

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Date
sv: Datum

en: Message
sv: Meddelande

en: Weight
sv: Vikt

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Recipients
sv: Mottagare

en: Severity
sv: Grad

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Channel
sv: Kanal

en: Pattern
sv: Mönster

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Select
sv: Välj

en: Back to list
sv: Tillbaka till listan

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Send email notification
sv: Skicka meddelande via e-post

en: Notification
sv: Avisering

en: Immediate
sv: Omedelbar

en: Run test
sv: Kör test

en: Thresholds
sv: Tröskelvärden

en: Severity level
sv: Säkerhetsnivåer
