Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Message
th: ข้อความ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Export
th: ส่งออก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: System
th: ระบบ

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Select
th: เลือก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Severity level
th: ระดับความรุนแรง
