Log Alert Rules (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Email settings
ur: ای میل کی ترتیبات

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Date
ur: تاریخ

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Message
ur: پیغام

en: Weight
ur: وزن

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: System
ur: نظام
